Piksiju se ovo neće svideti: Golman koji bi mogao da brani za Srbiju na Euru napravio katastrofalnu grešku

S. L.

Moraće da se popravi ako bi na konkuriše

• 2
Vladan Kovačević Printskrin: X / bihbase

Fudbaleri Rakova i Šljonska su remizirali u utakmici 17. kola prvenstva Poljske, gde je glavni krivac za takav rezultat bio Vladan Kovačević, golman koji je nedavno uzeo državljastvo Srbije, a koji je napravio i ogroman kiks na ovom meču.

Rakov, aktuelni prvak Poljske, igrao je derbi kola protiv Šljonska, gde su posle prvih 45 minuta imali i poprilično dobar rezultat, pošto su vodili sa 1:0 i to preko Sonija Kitela, koji je savladao čuvara mreže u 24. minutu.

Tim rezultatom se otišlo na poluvreme, a u drugom je viđena i katastrofalna greška golmana koji bi trebalo da konkuriše za dres Orlova na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

U jednom momentu, igrači Šljonska su poslali loptu unapred, ka golu Kovačevića, a on je ničim izazvan krenuo na nju iako je bio daleko od nje, to je iskoristio fudbaler Šljonska, koji ga je veoma lako savladao sa nekih 35-40 metara od gola.

Kovačević je bio van i svog šesnaesterca, nekako se vratio, ali nije uspeo da dohvati loptu.

Vladan Kovačević je nedavno uzeo i srpski pasoš, čime je dobio pravo nastupa za Orlove.