Vojvodina slavila u gradskom derbiju protiv Mladosti GAT i plasirala se u četvrtfinale Kupa Srbije

S. T.

Lako su slavili momci sa "Karađorđa"

• 0
FK Vojvodina Foto: Tanjug/Nenad Mihajlović

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije u fudbalu, pošto su u Novom Sadu u gradskom derbiju bili bolji od Mladosti GAT - 0:3 (0:2).

Diktirali su ritam gosti tokom najvećeg dela meča i pred kraj prvog poluvremena uspeli su to i da kapitalizuju.

Vodeći pogodak bio je delo Miletića u 40. minutu meča, da bi se potom samo tri minuta kasnije u strelce upisao i Zukić, čime je Vojvodina mogla mnogo komotnije da uđe u nastavak.

Do kraja je uspela da postigne još jedan gol preko Vukića u 83. minutu i da tako postavi konačan rezultat.

Podsetimo, prethodno su se u četvrtfinale Kupa Srbije već plasirali Vršac, Čukarički, Voždovac, Radnički 1923, Novi Pazar i Crvena zvezda. Preostao je da se odigra još samo meč Partizan - Grafičar.