Radnički 1923 i TSC podelili bodove: Mirovale mreže na "Čika Dači"

L. I.

Kragujevčani bili u brojčanom deficitu

• 0
Radnički 1923-TSC Foto: MN PRESS/ MI

Fudbaleri Radničkog 1923 i TSC-a odigrali su duel bez golova 0:0, u okviru 18. kola Superlige Srbije.

Tokom prvih 45 minuta nije bilo preteranih uzbuđenja, a valja napomenuti da su u uvodnim minutima utakmice dodeljena i dva žuta kartona, da bi u nadoknadi vremena Radnički ostao sa desetoricom na terenu.

Gosti iz Bačke Topole su bili bolji rival, u nastavku su stvarali šanse i imali izgledne prilike za gol, ali se fantastičnim intervencijama istakao golman domaćih Leković.

TSC je uspeo i da postigne pogodak, ali je on kasnije poništen zbog ofsajda.

Sa druge strane, domaći su u 80. minutu imali lepu šansu, ali posle udarca sa distance lopta je otišla pored stative.

Nakon ovog meča TSC ostaje na trećoj poziciji na tabeli Superlige sa 33 boda, dok Radnički 1923 zauzima 11. poziciju sa 19.