Da li je ovo Harvi Eliot ili Goku? Dotukao Kristal Palas, pa na navijače krenuo "kame-hame talasom"

S. L.

Zanimljiva proslava

• 1
Harvi Eliot, Liverpul Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Liverpula su uspeli da dođu do pobede protiv Kristal Palasa od 2:1 na Selhurst parku i to nkaon što su načinili preokret, koji je došao u 92. minutu kada je Harvi Eliot postigao gol na asistenciju Mohameda Salaha.

Liverpul se dosta mučio, gubio je od 55. minuta kada je Mateta postigao gol iz penala, ali je Jordan Aju dobio crveni karton u 75. minutu za Kristal Palas, minut kasnije je Salah izjednačio, a 14 minuta kasnije je gol postigao i Eliot.

On je svoj pogodak i te kako i umeo da proslavi, pošto je slavio pred navijačima Kristal Palasa.

Eliot je dotrčao do njih, a onda je u stilu Gokua iz Zmajeve kugle odradio njegov "kame-hame talas", čime je načinio i jednu od najoriginalnijih proslava na fudbalskim terenima.