≫

Dajte mu šansu i ne brinite: Luka Jović postigao novi gol za Milan, trebalo mu je samo 8 minuta!

Forma je prolazna, a...

• 1
Luka Jović Foto: AP/Tanjug

Fudbaler reprezentacij Srbije, a i igrač Milana, Luka Jović, uspeo je da postigne novi pogodak za svoju ekipu, pošto je na terneu proveo samo osam minuta i tako je svojoj ekipi doneo i izjednačenje protiv Atalante, ali, njegov tim je na kraju i poražen.

Srbin je isto uradio pre samo sedam dana protiv Frozinonea kada je startovao utakmicu, a tu je imao i gol i asistenciju, ali, protiv Atalante je počeo sa klupe.

Nije ga to poremetilo, ušao je u igru u 72. minutu pri rezultatu 2:1, a samo osam minuta mu je bilo dovoljno da zatrese mrežu.

Našao se na pravom mestu u pravo vreme, ispratio je akciju i lako je postigao pogodak.

Iako se činilo da će se ovim rezultatom završiti utakmica, Luis Mjurijel je postigao pogodak u 95. minutu i tako je svojoj Atalanti doneo pobedu.