Čukarički slavio na gostovanju protiv Javora: Stanković brži od pištaljke

L. I.

Pobednički gol viđen je u 88. minutu

• 0
đorđe ivanović Foto: MN Press

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Javor u Ivanjici rezultatom 2:1, u okviru 18. kola Superlige Srbije.

Izabranici Igora Matića pružaju sve bolje partije, a ovo im je bila treća uzastopna pobeda u prvenstvu. Posle samo 8. minuta igre došli su do vođstva pogotkom Đorđa Ivanovića.

Ipak, Javor se nije predavao pa je u uvodnim trenucima drugog dela meča, tačnije u 55. minutu došao do izjednačenja preko Radivoja Bosića.

"Brđani" su u 71. minutu uspeli da zatresu mrežu Ivanjičana po drugi put, ali je pogodak poništen nakon intervencije iz VAR sobe zbog ofsajda. Čukarički je nastavio sa napadima i za to je bio nagrađen u 88. minutu, kada je gol vredan pobede postigao Stanković.

Čukarički nakon ovog kola zauzima 5. poziciju na tabeli sa 26 bodova, dok je Javor na 10. mestu sa 20.