Haos u Turskoj: Predsednik kluba uleteo na teren i udario sudiju pesnicom

M. M.

Nema sumnje da ga čeka žestoka kazna

• 0
Turska, sudija Printskrin: X/@pusholder

Nemile scene viđene su u ponedeljak veče u Turskoj, odmah po završetku meča između Ankaragučua i Rizespora, kada je predsednik domaćeg tima Baškani Faruk Koča udario sudiju pesnicom!

Duel je završen rezultatom 1:1, Rize je do boda stigao u 97. minutu, a Koča je, očigledno nezadovoljan, uleteo na teren i dva puta udario sudiju Halila Melera koji je odmah pa na zemlju.

Haos se nastavio i posle napada, usledila je velika gužva na sredini terena, a u jednom trenutku Melerov pomoćnik je takođe krenuo da beži - očigledno takođe napadnut.

Nije poznat šta je razlog ovako žestokog napada na sudiju, ali je činjenica da je domaći tim od 50. minuta igrao sa igračem manje. Vodili su, doduše od 14. minuta, da Adolfo Gaič u 97. poravnao rezultat.