L. I.

Vezista zabeležio gol i asistenciju

• 0
FK Novi Pazar - FK Čukaricki Foto: Elmedin Hajrovic/ATA Images

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnik iz Surdulice rezultatom 2:1, u okviru 19. kola Superlige Srbije.

Izabranici Siniše Dobrašinovića osvojili su vredna tri boda, a do vođstva su stigli u ranoj fazi meča.

Igrao se 9. minut kada je posle asistencije Ljajića Sise pogodio mrežu i doveo domaćina u vođstvo. Do odlaska na odmor Novi Pazar je duplirao prednost preko Adema Ljajića, koji je u 39. minutu realizovao penal.

Gosti iz Surdulice su u u 84. minutu uspeli da smanje zaostatak golom Milićevića, ali za nešto više nisu imali snage. Posao im je bio znatno otežan samo dva minuta kasnije pošto je zbog dve javne opomene igru napustio Abubakar.

Nakon ovog kola Novi Pazar zauzima četvrto mesto na tabeli sa 29 bodova, dok je Radnik poslednji na tabeli sa 11 bodova.