Bod koji najviše odgovara Interu: Duel između Đenove i Juventusa završen bez pobednika

L. I.

Nisu blistali crno - beli

• 0
FK Juventus Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Đenove i Juventusa odigrali su nerešeno 1:1, u okviru 16. kola Serije A.

Torinski crno - beli su u ovom meču imali ulogu favorita, ali to nisu uspeli da opravdaju na terenu.

Juventus je do prednosti došao u 28. minutu iz penala, a realizovao ga je Enco Kjeza, pošto je prethodno nad njim načinjen prekršaj.

Ovaj rezultat bio je aktivan na poluvremenu, da bi domaći tim u 48. minutu preko Gudmondsena došao do izjednačenja.

Pokušao je Alegri izmenama da "probudi" svoj tim, izveo je iz igre i Kostića i Vlahovića, ali promene rezultata nije bilo, pa je gostima iz Đenove pripao slađi deo boda.

Nakon ovog kola Juventus ima bod manje, ali i meč više od vodećeg Intera, dok su Đenovljani na 14. poziciji sa 16 bodova.