M. M.

Valensija sjajnim pogotkom stigla do boda

• 0
FK Barselona Foto: AP/Tanjug

Ne ide,a pa ne ide! Iako kreiraju najviše šansi, fudbaleri Barselone su postali kraljevi promašaja i oni su ih ovoga puta koštali bodova na Mestalji!

Iako su poveli u 55. minutu golom Žoaa Feliksa, Valesnija je u 70. preko Uga Giljamona postigla sjajan pogodak za konačnih 1:1.

Rafinja je u 83. mogao da donese pobedu "katalonskom klubu" koji je ponovo pružio šansu Đironi i Realu da pobegnu na tabeli, a Barsa je istovremeno postala klub sa najviše promašaja u ligama petice.

Izabranici Ćavija Ernandeza su, gledajući prva poluvremena, promašili čak 23 zicera, dok su ukupno 41 put bili neprecizni iz izglednih situacija.

A kada je u pitanju situacija na tabeli, Barsa kaska četiri boda za Realom i šest za Đironom koji imaju po utakmicu manje.