Atalanta gubila u prvom, pa preokrenula i zakucala protivnika za dno tabele

S. P.

Priredili navijačima čak četiri gola

• 0
Atalanta Salernitana Foto: Speed Media / Zuma Press / Profimedia

Fudbaleri Atalante savladali su ekipu Salernitane rezultatom 4:1 u meču 16. kola Serije A, pred svojim navijačima.

Utakmica je startovala pogotkom gostiju u 10. minutu, a strelac je bio Pirola. Međutim, ovo slavlje nije trajalo duže od 45 minuta, pošto smo već naredni pogodak videli startom drugog poluvremena.

Naime, Muriel je postigao pogodak u 47. minutu, potom Pašalić u 52, Ketelere u 83, da bi krajnji rezultat bio postavljen u 89. od strane Mirančuka koji je ušao svega četiri minuta ranije.

Gosti su ovako zakucani za dno tabele sa svega osam od mogućih 48 bodova, dok je Atalanta sedma sa 26 bodova.