Greška, kao sa malog fudbala: Golman se propisno obrukao, pa "poklonio" gol protivniku

S. J.

Neverovatan kiks

• 0
Bešiktaš Printscreen: Twitter/@nocontextjk

Fudbaleri Bešiktaša poraženi su na domaćem terenu od ekipe Alanjaspora sa 3:1, u okviru 17. kola turskog šampionata.

Ono što je posebno zanimljivo, jeste da je za dva od tri gola, posebno kriv golman Bešiktaša, Mert Gunok.

Prvo je u 38. minutu nakon očajne reakcije jednog od defanzivaca domaćih, Gunok ostao ukopan umesto da krene na loptu, što je Jusuf Ozdemir iskoristio i poslao loptu krot noge golmana u mrežu.

A onda, u 90. minutu, viđena je potpuno neshvatljiva greška Gunoka, i to kao sa malog fudbala.

Jedan od defanzivaca mu je vratio loptu, a on se propisno obrukao, pa "na tacni" poklonio loptu Karlosu Eduardu, koji je poslao u mrežu.