"Šumari" okrenuli protiv "Svraka": Notingem slavio protiv Njukasla, het-trik Vuda

S. J.

• 0
Njukasl - Notingem Forest Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su ekipu Njukasla sa 3:1, u okviru 19. kola Premijer lige.

Bolje su "Svrake" počele meč, i došle do prednosti preko Aleksandera Isaka, koji je pogodio sa bele tačke u 23. minutu.

A onda u finišu prvog poluvremena, usledio je početak preokreta. Entoni Elanga je asistirao, a Kris Vud je lako poslao loptu u mrežu.

Ista kombinacija viđena je i u 53. minutu, kada je Vud ponovo bio u ulozi strelca, a Elanga asistent.

žNije Njukasl delovao kao da može do izjednačenja, što su gosti ponovo iskoristili u 60. minutu.

Ovog puta asistirao je Muriljo, a Kris Vud je odličnu partiju kompletirao još jednim pogotkom, i tako došao do het-trika.

Ovim porazom, Njukasl je ostao na sedmom mestu sa 29 bodova, dok je Notingem Forest sada na 16. poziciji sa 17 bodova.