Vlahović asistent: Juventus minimalnim rezultatom savladao Romu u derbiju kola Serije A

L. I.

Vredna tri boda za crno-bele

• 1
Juventus Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Juventusa savladali su Romu rezultatom 1:0, u okviru18. kola Serije A. Jedini gol postigao je Adrijen Rabio u 47. minutu i to na asistenciju Dušana Vlahovića.

Centarfor reprezentacije Srbije idealno je petom uposlio francuskog vezistu koji je pogodio bliži ugao Rominog gola za veliku radost domaćih navijača.

Ovim trijumfom Juventus je smanjio razliku za prvoplasiranim Interom na svega dva boda, dok je Roma ostala na 7. mestu na tabeli.

Nastup na ovoj utakmici zabeležio je i Filip Kostić, a na terenu je proveo 76. minuta.