Las Palmass ubedljiv protiv Viljareala, Rajkovićeva Majorka i Selta podelili bodove

L. I.

Selta povela već u 10. minutu

• 0
Predrag Rajković Foto: Tanjug / AP

Odigrane su dva meča u okviru 20. kola Primere. Fudbaleri Majorke i Selte odigrali su meč bez pobednika - 1:1, dok je Las Palmas bio ubedljiv protiv Viljareala i slavio sa 3:0.

Selta je do vođstva došla u 10. minutu, kada je odličnu asistenciju Larsena u gol pretvorio Jago Aspas. Domaći tim se nije predavao pa je u finišu prvog poluvremena preko Larina došao do izjednačenja, da bi u 75. minutu isti igrač imao šansu da svom timu donese potpuni preokret.

Nakon ovog duela, Majorka zauzima 14. poziciju sa 19 bodova, dok Selta na 16. mestu sa dva boda manje.

U drugom meču dana Las Palmas je ubedljivo savladao Viljareal sa 3:0. Domaćin je do prednosti došao u 8. minutu susreta pogotkom Rodrigeza, da bi prednost duplirao Hercog u 51. minutu.

Konačan rezultat postavio je Rodrigez svojim drugim golom na meču u 63. minutu.

Las Palmas sada zauzima sedmu poziciju sa 28 bodova, dok je Viljareal na 15. mestu sa 19.