Branilac titule siguran na otvaranju KAF: Senegal ubedljivo savladao Gambiju

L. I.

Mreža se prvi put tresla u 4. minutu

• 0
Senegal-Gambija Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Senegala savladali su Gambiju rezultatom 3:0, u prvoj utakmici grupe C, na Afričkom kupu nacija.

Aktuelni šampioni pomenutog takmičenja do vođstva su došli u 4. minutu utakmice, kada je asistenciju Manea u gol pretvorio Gaj.

Senegalu je posao bio znatno olakšan u nadoknadi prvog poluvremena, a tada je direktan crveni karton dobio Adams.

Već nakon osam minuta drugog dela Kamara je duplirao prednost svog tima, da bi svojim drugim golom u 86. minutu postavio konačan rezultat.

Podsećanja radi, u pomenutoj grupi se još i nalaze Kamerun i Gvineja.