FA Kup: Vulvsi posle produžetaka izbacili Brentford, Vest Hem ispao od Bristola

S. J.

• 0
FA Kup Foto: Tanjug/AP

Odigrano je pet mečeva engleskog FA Kupa, a plasman u narednu rundu obezbedili su Vulverhempton, Birmingem, Luton, Bristol siti i Njuport.

U najzanimljivijem meču dana, Vulverhempton je posle produžetaka, rezultatom 3:2, eliminisao ekipu Brentforda.

Poveli su gosti golom Kolinsa u 13. minutu, ali je do odlaska na pauzu izjednačio Semedo. U nastavku je viđen još po gol na obe strane, pošto su pogađali Maupaj za Brentford i Frejzer za Vulvse, te su o svemu morali da odluče produžeci.

Tamo je Kunja uspeo da pogodi u 110. minutu, i tako donese veliki trijumf i prolaz dalje svom timu.

U drugom verovatno najinteresantnijem meču, Bristol siti je eliminisao favorizovani Vest Hem sa 1:0.

Jedini gol na meču, postigao je Konvej u trećem minutu utakmice.