M. M.

Ovoga puta u Kupu Grčke

• 0
Andrija Živković Printskrin:X/@tallett75267

Još i posle prve utakmice pšrotiv Panseraikosa bilo je jasno da će PAOK u narednu rundu Kupa, zbog pobede od 4:0, ali su crno-beli i revanš shvatili ozbiljno!

Imali su 2:0 na poluvremenu, dok je strelac drugog gola bio srpski reprezentativac Andrija Živković u 26. minutu.

Dobio je Živković jednu loptu na sredini terena, kontranapad se odlično otvorio za igrače PAOK-a, a Srbin je odlučio da sve sam završi. Ušao je u sredinu i levicom, uz pomoć stative, matirao golmana.

PAOK će u polufinalu Kupa igrati protiv Panatinaikosa koji je sa 2:0 savladao Atromitos u revanšu. Gol odluke dao je Filip Mladenović u 90. minutu, uz napomenu da je tim Saše Ilića u prvom meču slavio protiv Zelenih sa 2:1.