Siti lako protiv Barnlija, Totenhem "okrenuo" Brentford za osam minuta

S. J.

U potpunosti su "Građani" opravdali ulogu favorita

• 0
Premijer liga Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Mančester sitija savldali su ekipu Barnlija sa 3:1, u okviru 22. kola engleske Premijer lige.

U potpunosti su "Građani" opravdali ulogu favorita, a već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno ko će odneti pobedu.

Došao je Siti do prednosti preko Hulijana Alvareza, koji je pogodio u 16. minutu nakon asistencije Nunjesa.

Isti igrač duplirao je prednost domaćih u 22. minutu, i to nakon majstorske asistencije Kevina De Brujnea.

Na stratu drugog poluvremena, Rodri je na dodavanje Fodena potvrdio trijumf Sitija, da bi Barnli došao samo do utešnog pogotka u nadoknadi vremena preko Al Daklija.

U drugom susretu u istom teminu, Totenhem je posle preokreta slavio protiv Brentforda sa 3:2.

Poveli su gosti preko Maupaja u 15. minutu, ali je u drugom poluvremenu viđen veliki preokret domaćih.

Redom su, za svega osam minuta pogađali Udogi, Džonson i Rišarlison, da bi Ajvan Toni samo smanjio na 3:2 u 67. minutu, i tako postavio konačan rezultat.