Opšta tuča prekinula meč Zvezde i Boteva: Milojević povukao ekipu sa terena!

S. J.

Tekstualni prenos meča možete pratiti na Telegraf Sportu

• 17

Fudbaleri Crene zvezde savladali su ekipu Boteva iz Vrace sa 2:1, u okviru poslednjeg kontrolnog meča na pripremama.

Meč je obeležio opšti haos u 67. minutu, kada je Barbosa pesnicom u lice udario Uroša Spajića, te je nastala opšta tuča igrača na terenu.

Nakon što se gužva smirila, Vladan Milojević je doneo odluku da povuče ekipu sa terena, nakon čega je meč morao biti prekinut.

Što se same utakmice tiče, junak crveno-belih bio je Šerif Endiaje, koji je bio dvostruki strelac.

Došla je Zvezda do prednosti već u osmom minutu, kada je Jovan Šljivić centrirao, a Šerif se najbolje snašao pred golom, i smestio loptu u mrežu.

Nakon toga, Zvezda je diktirala tempo kroz posed, ali je što se šansi tiče, bilo nešto mirnije.

U 37. minutu usledio je "hladan tuš" za Zvezdu, kada je Diogo Barbosa pogodio posle povratne lopte, na asistenciju Budinova.

Ipak, nije dugo trebalo Zvezdi da dođe do novog pogotka. Igrao se 43. minut, kada je Šerif Endiaje ponovo pogodio.

Viktor Radojević je poslao dobru loptu za snažnog centarfora, koji je izbio sam pred golmana, i potom sam poslao loptu u mrežu.

U nastavku, nije bilo previše uzbuđenja, a onda je usledio haos u tom 67. minutu.

Nakon jednog nešto grubljeg starta Spajića, Barbosa je izuzetno besan prišao srpskom defanzivcu, i udario ga pesnicom u glavu.

Nakon toga, nastao je potpuni haos i opšta tuča na terenu, koja je za krajnji ishod imala povlačenje ekipa sa igrališta.