Ilić debitovao u pobedi Lila, Tuluz umalo prosuo tri gola prednosti

Efikasni dueli..

• 0
FK Brest Foto: Tanjug.rs/AP

Odigrane su još tri uakmice u okviru 20. kola francuske Lige 1, a pobede su izvojevale ekipe Lila, Lorijena i Tuluza.

Lil je na domaćem terenu sa ubedljivih 4:0 savladao Klermon. Sva četiri pogotka postignuta su u prvih 45. minuta, a mrežu domaćina načeo je Džonatan Dejvid.

Igrao se 10. minut kada napadač postigao svoj prvi gol na meču, da bi na 2:0 povisio Andre u 24. minutu. Dejvid je svoj drugipogodak postigao u 38. minutu, da bi konačan rezultat susreta postavio Žegrova u 40. minutu susreta.

Svoj debi za tim Lila imao je nekadašnji fudbaler Partizana Andrej Ilić. On je u francuski tim došao iz Valerenge.

U ostalim mečevima Lorijen je slavio na gostovanju Mecu sa 2:1, dok je Tuluz umalo prokockao tri gola prednosti na gostovanju Remsu i slavio sa 3:2.