≫

Radonjić debitovao, Sadik se propisno obrukao: Remi Majorke i Real Sosijedada u Kupu kralja

S. G.

Meč je završen bez golova

• 0
Nemanja Radonjić Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Majorke i Real Sosijedada odigrali su nerešeno u polufinalnom duelu španskog Kupa kralja, a meč je završen bez golova.

Niti jedan niti drugi tim nije uspeo da sruši otpor protivnika, a najbolju priliku na meču imao je nekadašnji fudbaler Partizana, Umar Sadik koji je u 71. minutu promašio najbolju priliku na utakmici.

Takođe, za domaći tim je debitovao u 77. minutu i srpski reprezentativac Nemanja Radonjić, koji je stigao u klub na pozajmicu iz Torina. Od ostalh reprezentativaca Srbije, Matija Nastasić je odigrao ceo meč, dok je golman Predrag Rajković ustupio mesto kolegi Slovaku Dominiku Greifu.

U drugom polufinalu Kupa Kralja sastaju se Atletiko Madrid i Atletiko Bilbao, a njihov duel na programu je sutra od 21:30 na Areni 1 Premium.