Nadoknada prvog poluvremena dovoljna Majncu i Unionu za remi

S. J.

• 0
Manjc - Union Berlin Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Majnca remizirali su sa ekipom Uniona iz Berlina rezultatom 1:1, u odloženom meču 18. kola Bundeslige.

Za oba tima, dovoljna je bila sudijska nadoknada u prvom poluvremenu, kada su viđena i oba pogotka.

Igrao se osmi minut nadoknade, kada je Džonatan Burkart doneo prednost domaćima, da bi svega pet minuta kasnije izjednačio Robin Gosens.

Ispostavilo se da je to ujedno bilo i poslednje uzbuđenje, te su oba tima osvojila po bod.

Union je ovim remijem ostao na 15. mestu sa 18 bodova, dok je Majnc ostao u opasnoj zoni, na 17. mestu sa 12 bodova.