≫

Ovo sigurno nikada niste videli na fudbalskom terenu! Zbog ovih predmeta sudija je ranije svirao kraj meča

S. I.

Nesvakidašnje!

• 0
Navijači Kadiza kabanicama prekinuli meč protiv Betisa Foto: Printskrin / X / collinabanter

Utakmicom na "Novoj Mirandilji" u Kadizu otvoreno je 24. kolo u španskoj Primeri, a domaćin ni posle dvadeset mečeva u šampionatu nije uspeo da slavi! Real Betis je u Andaluziju poneo sva tri boda slavivši sa 2:0, poprilično rutinski.

Vilijan Žoze je golom i asistencijom bio najbolji pojedinac i u gol Pabla Fornalsa rešio je pitanje pobednika već posle 46 minuta igre.

Utakmica ipak nije završena u predviđenom roku, već je arbitar minut pre isteka nadoknade odlučio da svira kraj zbog neobičnog problema koji su izazvali navijači.

Kabanice koje su fanovi nosili odlučili su da ubace na teren u samom finišu i tako iskazali nezadovoljstvo partijama koje njihovi miljenici prikazuju.

Kako iste ne bi mogle biti uklonjene brzo, a do kraja duela nije bilo dileme da li zeleno-beli slaviti Rikardo De Burgos se odlučio na takav potez.

Kadiz je prvi tim ispod crte sa 17 bodova i grčevito će se boriti za opstanak.