Parižani i Embape nemaju pravog rivala: Titula je blizu, iako do kraja ima još mnogo da se igra...

S. I.

Nije Nant lako prodao kožu

• 1
FK PSŽ Foto: Tanjug - AP

Fudbaleri Pari Sen Žermena su nakon slavlja u Ligi šampiona u okršaju 22. kola Lige 1 porazili Nant 2:0 i prvim pratiocima pobegli na čak četrnaest bodova!

Nisu domaći igrači protiv aktuelnog šampiona uopšte prerano položili "municiju". Naprotiv, u prvom delu su poprilično umrtvili meč, a zatim u završnici umali poveli preko Mostafe Mohameda. Gol je dat u trećem minutu nadoknade preko Nikole Palaoa, međutim isti je poništen zbog ofsajda.

Isti igrač je imao veliku šansu i u 54, a kada već nije bio precizan prednost je sjajnim udarcem sa distance doneo Lukas Ernandez!

Mohamedova šansa iz 70. minuta dugo će mučiti domaće navijače, posebno jer je Daglas Augusto napravio penal u 78. minutu, koji je u duplo vođstvo pretvorio Kilijan Embape.

Lil je u prvom meču dana savladao Avr sa 3:0 het-trikom Džonatana Dejvida.