Goleada u Nemačkoj završena bez pobednika: Frajburg u 90. minutu "oteo" bod Ajntrahtu

S. J.

Zanimljivo je bilo u Frajburgu

• 0
Frajburg - Ajntraht Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Frajburga remizirali su sa ekipom Ajntrahta rezultatom 3:3, u okviru 22. kola Bundeslige.

Veoma zanimljivo bilo je na stadionu "Evropa Park" pred nešto manje od 35.000 gledalaca.

Bolje su gosti otvorili meč i poveli u 27. minutu preko Marmuša, međutim nakon tri minuta Frajburg je izjednačio preko Dona.

Nakon pet minuta, ponovo je poveo tim iz Frankfurta golom Knaufa, ali je u nadoknadi prvog poluvremena, Grifo sa penala ponovo poravnao.

Ponovo je Knauf doneo prednost ekipi Ajntrahta u 72. minutu, da bi konačnih 3:3, postavio Gregorič, pogotkom u 90. minutu susreta.

Ovim remijem, Ajntraht je ostao na šestom mestu sa 33 boda, dok je Frajburg na osmoj poziciji sa četiri boda manje.