S. J.

Tsc je ovim trijumfom došao do 43 osvojena boda, i nalazi se na trećem mestu

• 0
FK TSC Foto: MN Press / mr

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su na domaćem terenu ekipu Radnika sa 1:0, u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Izabranici Žarka Lazetića bili su bolji tokom većeg dela susreta, i bili su ekipa koja je diktirala tempo.

Tome u prilog ide i činjenica da je TSC šutirao čak 20 puta, a četiri udarca išla su u okvir gola.

Na kraju, dobru igru uspeli su da krunišu pogotkom u 70. minutu, kada je Ifet Đakovac realizovao prethodno dosuđen penal.

Tsc je ovim trijumfom došao do 43 osvojena boda, i nalazi se na trećem mestu, dok je Radnik ostao "prikovan" za dno tabele sa 11 bodova.

U drugom meču u istom terminu, Radnički iz Niša je slavio protiv Javora sa 1:0. Jedini gol, postigao je Dele u 25. minutu.

Prethodno je tokom dana Mladpst dobila Spartak sa 1:0, a Radnički 1923 slavio protiv Vojvodine sa 2:1.