Dinamo "drži korak" za Hajdukom i Rijekom: Zagrepčani sa "bele tačke" slomili Varaždin

S. J.

Dinamo ima i utakmicu manje

• 1
FK Dinamo Zagreb - FK Betis Foto: Marko Lukunic / Pixel Media / Profimedia

Fudbaleri zagrebačkog Dinama savladali su ekipu Varaždina sa 1:0, u okviru 23. kola hrvatskog prvenstva.

Jedini gol viđen je u 18. minutu, kada je Bruno Petković uspeo da realizuje jedanaesterac.

Ipak, na isti način mogao je i Varaždin da dođe do izjednačenja u 81. minutu, ali je Marko Dabro promašio penal.

Ekipa iz Zagreba tako je došla do nova tri boda, i nalazi se na trećem mestu sa 44 osvojena boda, četiri manje od drugog Hajduka, i šest manje od prve Rijeke.

Uz to, treba istaći da Dinamo ima i utakmicu manje. Varaždin je ostao na osmom mestu sa 25 bodova.