Nastasić je junak Majorke! Srbin u finišu postigao gol za vredan bod

S. I.

Heroj!

• 2
Matija Nastasić, FK Majorka Foto: Cesar Cebolla / PRESSINPHOTO / imago sportfotodienst / Profimedia

Fudbaleri Deportivo Alavesa i Majorke odigrali su 1:1 u meču 26. kola Primere, a junak gostiju sa ostrva bio je povremeni reprezentativac Srbije Matija Nastasić!

Vodio je domaćin u Vitoriji od 70. minuta zahvaljujući Karlosu Benavidezu, međutim neočekivano je štoper bio taj koji je golgeterski izašao u prvi plan.

Pravi karambol u šesnaestercu iskoristio je Nastasić, lopta mu se na pet metara spustila direktno na nogu, a on je bio priseban i pogodio je metu.

Pored njega za Majorku je svih 90 minuta odigrao i Predrag Rajković između stativa, ali nije imao intervencije pošto je protivnik iskoristio jedini udarac u okvir gola.