≫

Vlahović rešeta! Srpski napadač dao dva gola i upisao asistenciju, Juventus u 95. minutu srušio Frosinone

S. G.

Srpski napadač je u odlčnoj formi

• 13
Dušan Vlahović Foto: Tanjug/AP

Ekipa Juventusa pobedila je Frosinone sa 3:2 na svom stadionuu meču 26. kola Serije A, a srpski napadač nastavio je da rešeta mreže rivala!

Ovoga puta, manje od tri minuta bilo mu je potrebno da postigne prvi gol. Posle prodora Mekenija po desnom boku, ksrpski napadač je iskoristio asistenciju i savladao golmana Čerofolinija.

Potom, gosti su potpuno preokrenuli do 27. minuta, da bi Vlahović u 32. minutu doneo novo izjednačenje i nastavio goleadu na Alijanc stadionu u Torinu!

Ipak, delovalo je do poslednjeg momenta d aće ovaj meč završiti nerešenim rezultatom. Ipak, Rugani je odlično reagovao i posle kornera i asistencije Vlahovića postigao gol za konačnih 3: 2.

U klubu iz Torina starter je bio još jedan srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je zamenjen u 62. minutu. Juventus je stigao do prve pobede u Seriji A posle više od mesec dana. Torinski klub je 21. januara u gostima pobedio Leće 3:0, a potom je zabeležio dva remija i dva poraza u italijanskom prvenstvu. Juventus se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli Serije A sa 57 bodova. Inter je prvi sa 63 boda, ali milanski klub ima i dve utakmice manje. Frozinone je na 16. poziciji sa 23 boda. Juventus će u narednom kolu Serije A gostovati Napoliju, dok će Frozinone dočekati Leće.