Fudbaler sa Gvadelupa dao dva gola za Radnički, odveo ih do pobede nad Javorom, pa dobio crveni karton

S. T.

Interesantan razvoj događaja

• 0
Milutin Vidosavljević Foto: MN Press

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca stigli su do velike i ubedljive pobede na gostovanju Javoru u Ivanjici, što je bila njihova četvrta uzastopna pobeda, koja ih je pomerila na čak peto mesto na tabeli i sada ozbiljno konkurišu čak i za mesto u Evropi - 0:3 (0:3).

Sve golove su Kragujevčani uspeli da postignu tokom prvog poluvremena kada je Javor potpuno šokiran.

Prvo je Milutin Vidosavljević doneo prednost Radničkom sa bele tačke u 37. minutu meča, a sudija Živković je bio nedvosmislen u donošenju odluke.

U nadoknadi vremena prvog poluvremena, na scenu je stupio i fubaler sa francuskog ostrva Gvadelup, Kilijan Bevi za ekipu Radničkog. On je uspeo da postigne dva gola za svega dva minuta. Prvo je uspeo da zatrese mrežu na asistenciju Gluščevića, a zatim i na dodavanje Aleksića.

Da sve bude bizarnije, Bevi je potom isključen od strane sudije Živkovića zbog drugog žutog kartona u 70. minutu.

Njegov izostanak će se sigurno osetiti u sledećoj utakmici Radničkog, a to je meč sa IMT-om u Kragujevcu za sedam dana.