Danas je dan za dramu! I PSŽ se izvukao golom u nadoknadi sa penala, Ramos u 97. minutu doneo bod protiv Rena

S. T.

Ogroman broj utakmica ove nedelje se završava na sličan način

• 1
FK PSŽ, svađa, sudija Foto: Tanjug / AP

Drama, pa još jedna drama... Tokom čitavog dana fudbaleri širom Evrope uspevaju da "iznenade" rivale golovima u nadoknadi, a poslednji u nizu koji je to učinio je PSŽ protiv Rena - 1:1 (0:1).

Parižani su gubili od Rena od 33. minuta utakmice, pošto je Guiri doneo prednost gostima u prestonici Francuske i činilo se da će uspeti da osvoji i sva tri boda, a posle pobede nad Milanom pre par dana u Ligi Evrope.

Međutim, PSŽ je našao put do gola i to duboko u nadoknadi drugog poluvremena, faktički iz poslednjeg napada.

Sudija Dešepi je posle konsultacija sa VAR sobom odlučio da da žuti karton Stivu Mandandi, a da ujedno pokaže na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Gonsalo Ramos i u 97. minutu poravnao rezultat na 1:1, ispostaviće se i konačan.

Sa novim bodom, PSŽ je održao distancu u odnosu na Brest koji je na drugom mestu i sada ima +11 u odnosu na njih, dok je Ren sedmi sa 35 bodova.