Joveljić umalo heroj protiv Mesija i ekipe, Argentinac u 92. spasio Inter

Otvorio je bivši igrač Zvezde golom novu sezonu

• 0
Dejan Joveljić Printskrin: X/@MLS

Srpski napadač Dejan Joveljić umalo nije postao junak Los Anđeles Galaksija i golom srušio Lionela Mesija i ekipu, ali se upravo Argentinac u nadoknadi vremena postarao da Inter u Majami nosi makar jedan bod - 1:1 (0:0)!

Povremeni reprezentativac Srbije bio je starter za svoj Galaksi i u 75. minutu je sjano pratio akciju posle koje je zatresao mrežu za vođstvo domaćina. Međutim, Mesi ne bi bio Mesi da u 92. minutu nije iskreirao šansu sa Đordijem Albom i na kraju pogodio na njegovu asistenciju.

Galaksi je taj finiš utakmice dočekao sa igračem manje, jer je Delgado u 88. dobio drugi žuti karton, dok je Riki Puj, takođe, bivši igrač Barse, promašio penal za domači tim još u 13. minutu.

Vredi pomenuti i to da je nekadašnji golman Čukaričkog Novak Mićović presedeo na klupi kada je u pitanju tim iz Los Anđelesa.