Sergej "dirigovao", Al Hilal slavio: Nova odlična partija Srbina, Mitrović "odrađivao" suspenziju

S. J.

• 1
Sergej Milinković Savić, FK AL Foto: Power Sport Images / Shutterstock Editorial / Profimedia

Fudbaleri Al Hilala savladali su ekipu Al Itihada sa 3:1, u okviru 22. kola pvenstva Saudijske Arabije.

Već u uvodnom delu meča, viđeno je uzbuđenje, pošto je Al Itihad poveo u 12. minutu, i to pogotkom Engoloa Kantea, i to glavom.

Ipak, šest minuta pre kraja prvog dela, Al Šehri je uspeo da se najbolje snađe u gužvi posle kornera, i poravna rezultat.

U nastavku je junak domaćih bio srpski reprezentativac, Sergej Milinković Savić, koji je dva puta asistirao svojim saigračima.

Prvo je Sergej proigrao Malkolma u 60. minutu, da bi osam minuta kasnije uposlio i Sauda Abdulhamida, te je tada sve bilo rešeno.

Ono što takođe treba istaći, jeste da Aleksandar Mitrović nije igrao za Al Hilal, zbog suspenzije, koju je "zaradio" žutim kartonima.