Šou u Ivanjici: Javor iznenadio Vojvodinu i izvukao bod za privremeni beg od dna tabele

S. P.

Izuzetna fudbalska predstava je trajala preko 100 minuta

• 0
FK Javor Foto: Mladjan Ivanovic / MN PRESS

Fudbaleri Javora ugostili su ekipu Vojvodine u meču 23. kola Superlige Srbije i uspeli su da izvuku bod nakon više od sto minuta fudbala rezultatom 2:2 (0:1).

Prvo poluvreme je bio u bojama Vojvodine, pošto je Seri u 33. minutu utakmice na asistenciju Zukića postigao pogodak. Drugi gol je usledio u 55. minutu utakmice, a strelac je bio Radulović na asistenciju Vukanovića.

Ipak, Ivanjičani nisu hteli da odustanu, pa je odgovor stigao već deset minuta kasnije, kada je Bosić na asistenciju Mićića bio strelac. Konačno izjednačenje je usledilo u 72. minutu, kada je Mićić bio strelac.

Javor ovo stavlja na 13. poziciju na tabeli sa 22 boda, dok je Vojvodina sedma sa 31 poenom, odnosno osam pobeda i poraza, kao i sedam remija.