Piksi na slatkim mukama: Dejan Joveljić strelac u pobedi Los Anđeles Galaksija

L. I.

Srpski napadač nastavlja sa dobrim partijama

• 0
Dejan Joveljić Foto: Ariana Ruiz / Zuma Press / Profimedia

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su San Hoze rezultatom 3:1, u okviru 2. kola MLS lige. Pomenuti susret obeležio je srpski napadač Dejan Joveljić koji je postigao drugi gol za svoj tim.

Galaksi je do vođstva došao preko Pejnsila, koji je uspeo da zatrese mrežu u 4. minutu, da bi u 43. minutu upisao i asistenciju, a u strelce se upisao Joveljić.

Nekadašnji centarfor Ajntrahta i Crvene zvezde je u 48. minutu asistirao Rikiju Puđu za ubedljivih 3:0. Do kraja susreta San Hoze je preko Džuda uspeo da ublaži poraz.

Joveljićeva forma posebno može da raduje selektora reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića Piksija, uzimajući u obzir da je Evropsko prvenstvo u fudbalu na programu za oko tri meseca.