IMT golčinom sa 25 metara srušio Javor na otvaranju kola Superlige!

S. I.

Sjajna uvertira za bogato kolo

• 0

Fudbaleri IMT-a porazili su Javor sa 2:1 u prvom susretu 24. kola Superlige Srbije i tako ih pretekli na tabeli i upisali vredne bodove u borbi za opstanak.

"Traktoristi" su na "krovu" do prednosti došli u 40. minutu pogotkom Aleksandra Lutovca, međutim u prvih petnaest minuta nastavka Đorđe Skoko je neutralisao zaostatak.

Međutim u 80. minutu rešeno je pitanje pobednika, i to golom bivšeg igrača ivanjičkog kluba! Luka Luković je bio junak.

Dobio je vezista loptu na nekih 25 metara od gola, opalio je iz prve u donji levi golmanov ugao i pokrenuo erupciju radosti. Treba dodati da se ni golman Strahinja Manojlović nije naročito proslavio.

Posle ovog susreta IMT je dvanaesti sa 24 boda, dok je Javor četrnaesti sa učinkom od 22 poena.

U četvrtak je na programu još jedan meč, zatim pet susreta na programu u petak, a subotnji program od dva meča obeležiće "večiti derbi".