Mitrović i Milinković Savić već "hlade šampanjac": Ronaldo gubi korak u trci za titulu

L. I.

Al Nasr poražen od fenjeraša...

• 1
Kristijano Ronaldo Printskrin: Twitter.com/@Miadieadario

Fudbaleri Al Nasra poraženi su na domaćem terenu od Al Raeda rezultatom 3:1. Kristijano Ronaldo i saigrači su se ovim neuspehom dodatno udaljili od trke za titulu, te im sada ostaje da se nadaju čudu.

Gostujući sastav koji se inače nalazi na začelju tabele, prvi je stigao do vođstva pogotkom Berkauija. Nedugo zatim, tačnije u 24. minutu Jahija je naleteo na odbijenu loptu posle udarca Kristijana Ronalda i smestio loptu u mrežu.

I kada se činilo da će Al Nasr rutinski rešiti meč, usledila je senzacija. Već na startu drugog dela igre Fuzair vraća prednost Al Raedu, da bi pobedu fenjerašu obezbedio Sajud tri minuta pre kraja susreta.

Nakon ovog susreta Al Nasr ostaje na drugom mestu saudijskog šampionata sa 12 bodova zaostatka za vodećim Al Hilalom, za koji nastupaju srpski reprezentativci  Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić .