Spektakl u Novom Sadu: Vojvodina gubila, pa u nadoknadi "okrenula" Zmajeve

S. P.

Nadoknada vremena donela priliku domaćinu, a oni su to iskoristili

• 0
FK Vojvodina Foto: MN Press/Nebojša Paraušić

Fudbaleri Vojvodine odigrali su meč 24. kola Superlige Srbije protiv ekipe Voždovca gde se u završnici utakmice desio potpuni preokret i pobeda domaćina rezultatom 2:1 (0:1).

Igrači Voždovca poveli su rano u 22. minutu utakmice sa bele tačke, kada je Flemings postigao pogodak, pa se taj rezultat zadržao do kraja prvog poluvremena.

Vojvodina nije odustala niti u jednom momentu, pa su do izjednačenja došli u 83. minutu preko Indija, a onda u šestom i poslednjem minutu nadoknade drugog poluvremena potpuni preokret je napravio Jovanović.

Mladi Lazar Jovanović je sin Milana Laneta Jovanovića, legendarnog reprezentativca Srbije, koji je postigao sada već dobro poznati gol protiv Nemačke na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.

Voša je trenutno na osmom mestu na tabeli sa 34 boda, koliko ima i Novi Pazar, a Voždovac je 11. sa 28 bodova, bodom manje od Napretka.