≫

Ovako je Kalulu dao gol i šokirao Zvezdu: Totalni preokret na Marakani bacio Grobare u trans

E. S.

Crno-beli su preokrenuli rezultat na startu drugog poluvremena

• 2

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana ove subote igraju svoj 172. večiti derbi, a na startu drugog poluvremena crno-beli su poveli sa 2:1.

Naime, posle mnogo šansi na obe strane, Zvezda je povela protiv Partizana, a strelac je bio Uroš Spajić u 43. minut, a onda je tri minuta kasnije, na odbijenu loptu je naleteo Saldanja i prosledio loptu u mrežu.

Posle starta drugog dela, crno-beli su stvorili nekoliko dobrih prilika, a jednu od njihiskoristio je Kalulu i postigao gol za preokret i 2:1.

Pogledajte u videu na početku teksta gol Kalulua.