Preokret u 91. minutu u Pančevu: Železničar gubio na poluvremenu, pa srušio Radnički iz Niša u drami

S. T.

Luda utakmica u Superligi Srbije

• 0
FK Železničar Foto: MN Press

Fudbaleri Železničara iz Pančeva došli su do velike pobede u 24. kolu Superlige Srbije i to posle ogromnog preokreta protiv Radničkog iz Niša, mada je tim gubio na poluvremenu - 3:2 (1:2).

Bio je ovo zaista turbulentan meč. Hajdin je prvobitno dao Železničaru razlog za zadovoljstvo golom iz 31. minuta na asistenciju Grgića, da bi Ilić u 37. minutu i Mesarović sa penala u 41. minutu doneli prednost Radničkom.

Taj rezultat je ostao na snazi sve do 75. minuta kada je Hajdin opet stupio na scenu. Ovoga puta je na dodavanje Pavlova izjednačio rezultat.

Za kraj, ostavljen je ludi pogodak Lakićevića, a Hajdin je ovoga puta bio asistent. U 91. minutu Železničar je tako stigao do tri važna boda u borbi za opstanak.

Pomerili su se Pančevci na 22 boda i sada imaju koliko i Javor na deobi 14. mesta, dok je Radnički samo bod ispred na 13. mestu.