≫

Navijači Zvezde se žale na suđenje u derbiju, tvrde da su crveno-beli oštećeni za dva penala

E. S.

Ne smiruju se strasti posle derbija

• 52
FK Crvena zvezda - FK Partizan 172. večiti derbi Foto: Mileta Mirčetić

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su sa 2:2, u 172. večitom derbiju na stadionu "Rajko Mitić".

Konačno se derbi vratio na velika vrata, i svi prisutni mogli su da uživaju u dobrom fudbalu, i i te kako uzbudljivoj utakmici.

Ipak, i dan nakon meča, strasti su još uvek "uzavrele". Pristalice crno-belih, ni malo nisu zadovoljne suđenjem, i imali su svašta da kažu na račun arbitara.

Sa druge strane, Zvezdini navijači bruje o nekoliko situacija, i tvrde da su oštećeni za dva jedanaesterca.

Društvenim mrežama dele se mnogi snimci sudijskih odluka, a posebno su dva u centru pažnje nezadovoljnih navijača crveno-belih.

Naime, prva situacija viđena je u prvom delu prvog poluvremena, kada su se u duelu našli Nikola Antić i Šerif Endiaje.

Tom prilikom, kako se može videti na fotografiji, Antić je poprilično vukao Šerifa za dres u kaznenom prostoru, ali se arbitar ipak nije oglasio.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели RedStarFamily (@redstarfamily)

Što se druge situacije tiče, ona je viđena u poslednjih nekoliko minuta utakmice, pred golom Partizana.

Nakon gužve pred golom, Naser Điga je "lansirao" odbijanac preko gola, a kapiten crno-belih Svetozar Marković je zakasnio sa startom, i bez lopte uklizao pravo u Đigu, što se može videti i na snimku ispod.

Društvene mreže su se "usijale", a da li je Zvezda oštećena u ovim situacijama, procenite sami.