"Četvorka" TSC-a protiv Mladosti: Tim iz Bačke Topole "razbio" Lučance

S. J.

• 1
FK TSC Foto: MN Press / mr

Fudbaleri TSC-a savladali su ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:1, u okviru 25. kola Superlige Srbije.

Očekivano, domaći su bolje otvorili meč i poveli već u drugom minutu preko Aleksandra Ćirkovića.

Mogao je TSC do još jednog gola sredinom prvog poluvremena, ali je on nakon gledanja VAR-a poništen.

Ipak, u 58. minutu Miloš Pantović je duplirao prednost domaćina, da bi deset minuta kasnije Ćirković pogodio po drugi put na meču, i tada već rešio pitanje pobednika.

Samo tri minuta bilo je dovoljno TSC-u za novi gol, te je u 71. pogodio i Saša Jovanović, a Marko Veličković je u 74. minutu samo uspeo da ublaži poraz Lučanaca.

TSC je nakon ovog trijumfa na trećem mestu sa 50 bodova, dok je Mladost ostala na šestom mestu sa 36.