Au, kakav meč u Tuluzu: Dva preokreta i "luda" pobeda Liona

L. I.

Tim Nemanje Matića slavio na teškom gostovanju

• 0
FK Lion Foto: Profimedia

Fudbaleri Liona slavili su na gostovanju protiv Tuluza rezultatom 3:2, u okviru 26. kola Lige 1.

Prvi su do vođstva došli gosti sa Žerlana. Igra se 33. minut kada je posle udarca Tolisoa na loptu natrčao Lakazet i smestio je u mrežu.

Ipak, domaći tim se nije predavao, pa je golovima Dalinge u 53. i Sijera u 59. minutu iz penala potpuno preokrenuo rezultat.

I kada su svi mislili da bodovi ostaju u Tuluzu, Lion je smogao snage i uspeo da trijumfuje. Prvo je Restes u 77. minutu izjednačio rezultat, da bi Obrajan u 81. minutu doneo pobedu svojoj ekipi.

Podsećanja radi, Nemanja Matić je odigrao čitav meč za pobednilku ekipu.

Nakon ovog trijumfa Lion zauzima 10. poziciju sa 34 boda, dok se Tuluz nalazi na 11. poziciji sa pet bodova manje.