Joveljić rešeta redom! Srpski napadač stao rame uz rame Suarezu u MLS ligi

S. G.

MLadi napadač je u odličnoj formi

• 3
Dejan Joveljić Foto: Ariana Ruiz / Zuma Press / Profimedia

Srpski napadač Dejan Joveljić nastavlja sa odličnim partijama, a novi pogodak za Los Anđeles Galaksi postigao je protiv Sent Luisa u remiju svog tima od 3:3 u meču 4. kola MLS-a.

Joveljić je odmah na startu, u 3. minutu doneo vođstvo Galaksiju posle odlične akcije i tkao došao do svog četvrtog gola  u sezoni.

Do sada Joveljić je pogađao protiv Intera iz Majamija, an Hosea, Nešvila i protekle noći protiv Sent Luisa.

U objavi koju je MLS postavio je snimak pogotka i komentar:

- Joveljić is on fire.

Na listi strelaca Joveljić drži prvo mesto uz rame Urugvajcu Luisu Suaresu, koji je noćas postigao dva gola za Inter.

Kada je o samom meču reč, osim Joveljića, Ostrak je izjednačio u 27. minutu. Potom, Paintsil je ponovo doneo Galaksiju vođstvo u 51. minutu da bi 9. minuta kasnije izjednačio Nilson. Gosti su mogli do potpunog prokreta na dva minuta pre kraja meča kada je Mekkarti postigao autogol. Ipak, remi svom timu doneo je Jošida u sudijskoj nadoknadi.