Da li je ovo najgori slobodni udarac u istoriji? Sterling "usijao" društvene mreže, ovoga nema ni u beton ligi

S. L.

Fudbaler Čelsija se propisno obrukao

• 1
Rahim Sterling, Čelsi Printskrin: CNF Sports

Fudbaleri Čelsija su uspeli da se plasiraju u polufinale FA Kupa, pošto su na svom terenu slavili protiv Lestera sa 4:2 i to nakon što su imali prednost u prvom poluvremenu od 2:0, potom su Lisice uspele da se vrate, ali su ih Plavci na kraju slomili.

Meč je bio izuzetno zanimljiv, obeležilo ga je nekoliko stvari, a jedna je posebno usijala društvene mreže koje ne prestaju da pričaju o Rahimu Sterlingu, fudbaleru Čelsija koji se propisno obrukao na ovom meču u nekoliko navrata.

On je prvo promašio penal za svoju ekipu u 26. minutu, ali, ono što se desilo u 75. minutu je posebna priča.

Iako tokom karijere nije bio poznat kao preterano dobar izvođač slobodnih udaraca, on je namestio loptu na nekih 20-ak metara od gola, činilo se iz idealne pozicije, ali, žargonski rečeno on ju je izbacio sa stadiona što je dalo materijal korisnicima TikTok-a, kao i "X"-a da ga prozivaju.