Gde je Mitar stao, Sergej je nastavio: Srbi vode Al Hilal ka tituli, pogodio i Milinković-Savić

L. I.

Vezista Srbije postigao treći gol za svoju ekipu

• 2
Sergej MIlinković Savić Printskrin: X / AlhilalBayt

Fudbaleri Al Hilala igraju meč u gostima protiv Al Šababa, u okviru 25. kola lige Saudijske Arabije. Nakon prvih 45. minuta Al Hilal vodi sa 3:1, a sva tri gola za vodeći tim tamošnjeg prvenstva postigli su srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković - Savić.

Mitrović je teren napustio u 34. minutu susreta, a prethodno je uspeo da zatrese mrežu u 10. i 12. minutu.

Na dva minuta pre kraja poluvremena u strelce se upisao i Sergej Milinković - Savić. Pouzdani vezista je ispratio centaršut Neveša sa desne strane i rutinski pogodio mrežu iz neposredne blizine.

Kako je to izgledalo možete pogledati na snimku ispod teksta.