Junajted od sjaja do očaja za samo nekoliko minuta: Brentford u devetom minutu nadoknade došao do remija

L. I.

Tim sa Old Traforda prosuo bodove u poslednjim trenucima

• 0
FK Mančester junajted Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju protiv Brentforda , u okviru 30. kola Premijer lige.

Izabranici Erika ten Haga nisu briljirali na ovom duelu i prosuli bitne bodove u borbi za Evropu. Naime, tim sa Old Traforda je čitav susret delovao bezopasno, dok je domaćin silovito napadao.

Posle prvog dela meča koji je završen bez golova, Brentford je uspeo da zatrese mrežu u 73. minutu, ali je pogodak Tonija poništen posle intervencije iz VAR sobe.

I kada se činilo da će susret biti završen bez pobednika - usledila je drama.

Igrao se šesti minut nadoknade kada je rezervista Maunt lepo šutirao sa ivice kaznenog prostora i pogodio mrežu, da bi nakon samo dva minuta Brentford preko Ajera došao do izjednačenja i to posle kornera.

Nakon ovog duela "Đavoli" zauzimaju šestu poziciju sa 48 bodova, dok je Brentford na 15. poziciji sa 27 bodova na svom kontu.