L. I.

Nastup za pobednički tim zabeležio i Luka Jović

• 0
Rafael Leao Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Milana savladali su Fiorentinu rezultatom 2:1, u okviru okviru 30. kola Serije A.

Posle prilično nezanimljivog prvog poluvremena koje je završeno bez golova, prvi su mrežu zatresli gostujući fudbaleri. Igrao se 47. minut kada je Rafael Leao uspeo da zatrese mrežu "Viole".

Ipak, samo tri minuta kasnije domaći sastav je uspeo da poravna rezultat preko Dankana, da bi pobedu Milanu doneo Leao svojim novim golom tri minuta kasnije.

Na ovom meču nastupe su zabeležili i srpski reprezentativci Luka Jović i Nikola Milenković. Jović je za pobednički tim nastupao od 82. minutu, dok je Milenković iodigrao čitav meč za Fiorentinu.

Ovim trijumfom Milan sada ima 65 bodova i učvrstio se na drugom mestu na tabeli Serije A, dok je Fiorentina 10. na tabeli sa 43 boda.