≫

Bojan Radulović postigao svoj prvi gol u Čempionšipu, i to kakav: Led je konačno probijen

S. I.

Iversen nije imao šanse

• 2
Bojan Radulović Foto: Printskrin / X / GoalsGalorecom

Bojan Radulović je ove zime u transferu vrednom 1.4 miliona evra opremu finskog šampiona HJK Helsinkija zamenio dresom Hadersfilda, ali mu je bilo potrebno skoro tri meseca da konačno probije led.

To se dogodilo ovog ponedeljka u direktnom okršaju za opstanak na gostovanju Stouku na "Britaniji" u 44. minutu, samo pet nakon što je domaćin pogodio prečku.

Primio je loptu u kaznenom prostoru, napravio po koji dribling, a onda pogodio gornji levi ugao gola Danijela Iversena.

Bio bi to lep način da se prekine post od sedam mečeva i da Hadersfild izađe iz zone ispadanja u Čempionšipu. Ali...

Ki-Jana Huver je u drugom poluvremenu izjednačio i meč je završen 1:1, pa je Hadersfild posle ovog kola 22.